Kur tada buvo tavo Dievas?

  • Knygos kaina: 15.00€

Kiekis:


Jei pirmosios knygos „Aš jums nepatiksiu“ tekstai pylė rūgštį ant užgijusių žaizdų ir nedavė jokių atsakymų, tai šįkart drauge su peilio dūriais ieškosime Dievo. Kur jis buvo tada, kai mums skaudėjo? Kur jis buvo, kai pašnekovus prievartavo artimi ir gniuždė svetimi? Kai merdėjau aš pats, žalojau save arba patekau į kultą-sektą? Kur jis buvo, kai leidausi į jo paties paieškas?

Pradėjęs rašyti šią knygą nė neįsivaizdavau kaip tai pakeis mano gyvenimą. Šiandien esu kitas žmogus! Prieš jus – tai, kuo didžiuojuosi. Lai ši knyga tampa titnagu jūsų būsimos asmeninės kelionės pradžiai.


Skaitytojų atsiliepimai:


Ypač įdomu buvo skaityti apie išmoktas pamokas, išvadas bei jau anksčiau paminėtas dienoraščio ištraukas. Kai kurias istorijas ir mintis skaičiau ir šiurpuliukai bėgiojo, prisirankiojau citatų, apie kurias galvojau prieš užmiegant, jaučiausi įkvėpta (ir dabar tokia jaučiuosi) tam tikrais aspektais keisti savo kasdienę būtį į geresnę, šviesesnę.


- Donata

Neapsigaukite, knygos viršelis ir autoriaus kuriamas paslaptingas įvaizdis perša mintį, kad laukia tik tamsios istorijos, be šviesos tunelio gale. Bet taip nėra. Antroji knygos pusė yra skirta herojaus kelionėje išmokoms gyvenimo pamokoms, dvasinių ieškojimų ir atradimų aprašymams. Nemažai dėmesio skiriama gan aktualiai temai – kaip nepasiklysti renkantis autoritetus ir gyvenimo mokytojus. Iš Sausio patirties galima pasimokyti, kaip lengva paslysti ir pasimesti tarp tikrų dalykų bei tų, kurie skleidžiami siekiant pasipelnyti iš gyvenimo kelio ieškančių ir sunkumus patiriančių žmonių.


- Ieva


<...> niekada nebuvau tokiame dugne, bet dramų ir nuosmukių išgyvenau pakankamai, kad visa tai privestų mane prie Dievo paieškų. Šiandiena man jau nekyla klausimas, ar Dievas yra. Šiandien aš tik intensyviai ieškau labiausiai man tinkančio kelio pas Jį. Gal dėlto ir ši knyga kažkuo labai artima, nes joje aprašomi visi keliai ir klystkeliai, visi atradimai ir praradimai, mintys ir išmoktos pamokos. Ir kalba tokia artima, tokia nepagražinta gėlytėmis, bet vietomis smeigianti iki širdies gelmių. Ir visai nesvarbu, kokioje Dievo paieškos stadijoje esi, net jei tau atrodo, kad neieškai Dievo ir tau jis neegzistuoja- tai irgi stadija. 


- Ieva


Autorius apie knygą:Knygos matmenys:

Viršelis: kietas

Puslapių skaičius: 160

Plotis: 142 mm

Aukštis: 210 mm